Zajrzyj w zakamarki Radia MORS UG

Warsztaty, doświadczenia chemiczne, prezentacje, zwiedzanie niedostępnych miejsc oraz spotkania z teoretykami i praktykami. To wszystko czeka na uczestników Dni Otwartych organizowanych na Uniwersytecie Gdańskim. Radio MORS również zaprasza w swoje zakamarki, a dla tych "mniej mobilnych" ma niespodziankę. Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda studio Radia MORS UG albo jak na co dzień pracują dziennikarze uniwersyteckiego radia? Przyjdź, zobacz, sprawdź! We wtorek 20 marca o każdej pełnej godzinie między 9:00 a 14:00 Radio MORS UG zaprasza na spotkanie - zwiedzanie.

Więcej informacji w załączonym pliku PDF

Załącznik Rozmiar
radio_mors_ug_dni_otwarte_2018_zapowiedz.pdf 46.2 KB

Data publikacji: czwartek, 15. Marzec 2018 - 13:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Marzec 2018 - 13:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz