Targi Akademia i Dzień Otwarty Wydziału Biologii za nami

W dniach 19 i 20 marca br. na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego odbywały się Targi Akademia 2018 połączone z Dniami Otwartymi UG. Na stoisku naszego Wydziału, zlokalizowanym na Wydziale Prawa i Administracji, zaprezentowano ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów. Szacuje się, iż w tym roku stoiska targów odwiedziło 12000 osób.

20 marca, podczas Dnia Otwartego Wydziału Biologii, odwiedziło nas około 600 uczniów ze szkół w Pucku, Olsztynie, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Elblągu, Kwidzynie i Trójmieście. Nasi goście uczestniczyli w warsztatach, pokazach i wykładach, zwiedzali Katedry, laboratoria oraz ciekawe miejsca w naszym holu. W punkcie informacyjnym zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na studia .

W organizacji tegorocznych Targów Akademia oraz Dnia Otwartego wzięło udział 110 osób - studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Biologii, a także pracowników Administracji i Obsługi Budynku.

Zdjęcia z tych wydarzeń w naszej Galerii

Data publikacji: czwartek, 22. Marzec 2018 - 10:24; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Marzec 2018 - 14:31; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz