Podziel się z nami swoimi wspomnieniami

Serdecznie zapraszamy absolwentów, byłych i aktualnych pracowników do nadsyłania wspomnień oraz pamiątek związanych z pracą i studiami na Uniwersytecie Gdańskim i w jego poprzedniczkach. Wspomnienia, pamiątki (np. zdjęcia, gazetki, artykuły prasowe) uznane za najcenniejsze zostaną opublikowane w tomie, który ukaże się w jubileuszowym 2020 roku a ich autorzy otrzymają nagrody.

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI WSPOMNIENIAMI
Organizatorzy szczególnie zainteresowani są wspomnieniami związanymi z:

- życiem studenckim;
- wydarzeniami kulturalnymi, naukowymi i rozrywkowymi wykładami i prowadzącymi je pracownikami;
- działalnością w organizacjach studenckich i pracowniczych, kołach naukowych, związkach zawodowych.
Nie jest to jednocześnie katalog zamknięty. Mile widziane będą materiały związane z innymi aspektami życia na UG, WSP i WSE. Wszystkie od 1945 roku do czasów współczesnych.

Najciekawsze wspomnienia zostaną opublikowane w tomie jubileuszowym a ich autorzy otrzymaja nagrody.

NADSYŁANIE MATERIAŁÓW
Prosimy o nadsyłanie materiałów w formie elektronicznej (skany oraz pliki tekstowe) na adres zatokanauki@ug.edu.pl do końca grudnia 2018 roku lub papierowej na adres: Zatoka Nauki, Uniwersytet Gdański, ul Bażyńskiego 1a, p. 116, 80–309 Gdańsk.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod nr 609 05 62 01.

Data publikacji: wtorek, 22. Maj 2018 - 13:35; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 22. Maj 2018 - 13:35; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz