Publiczna obrona Pani mgr Joanny Krajewskiej

Dziekan oraz Komisja Doktorska przy Radzie Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 18 lipca 2018 roku o godz. 10:00 w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 59, w Auditorium Biologicum (C/105), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Joanny Krajewskiej

na temat:

„Charakterystyka białka opiekuńczego ClpB (Hsp100) pochodzącego z patogennej bakterii Leptospira interrogans, etiologicznego czynnika leptospirozy”
(„Characterization of the molecular chaperone ClpB (Hsp 100) from the pathogenic bacterium Leptospira interrogans, the etiologic agent of leptospirosis”)

Promotor:
Pani dr hab. Sabina Kędzierska-Mieszkowska, prof. UG
Katedra Biochemii Ogólnej i Medycznej

Promotor pomocniczy:
Pan dr n. wet. Zbigniew Arent, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR

Recenzenci:
Pani prof. dr hab. Magdalena Strus
Katedra Mikrobiologii, Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński

Pan prof. dr hab. Jacek Bielecki
Instytut Mikrobiologii, Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej:

DZIEKAN WYDZIAŁU BIOLOGII
/-/
prof. dr hab. Włodzimierz Meissner

Data publikacji: poniedziałek, 2. Lipiec 2018 - 12:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 2. Lipiec 2018 - 12:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz