Zaproszenie na wystawę i promocję książki o prof. Wacławie Szybalskim

Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają

na uroczystą laudację książki Jarosława Abramowa Newerly’ego

„Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach”

oraz wernisaż wystawy poświęconej Profesorowi Wacławowi Szybalskiemu,

8 listopada 2018 o godz. 15.00

w Bibliotece Głównej UG

w sali wystawowej na I piętrze

Promocja książki odbędzie się z udziałem autora, Pana Jaroslawa Abramowa–Newerly’ego, co stworzy okazję do rozmowy i uzyskania książki z jego podpisem.

Organizatorzy zapraszają wszystkich gości na symboliczną lampkę wina przy dźwiękach muzyki.

Zapraszamy!

Profesor Wacław Szybalski jest wybitnym polskim naukowcem, pionierem  nowoczesnej  biologii molekularnej, doktorem honoris causa pięciu polskich,  w tych trzech gdańskich, uczelni i szczególnie ważną osobą dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG&GUMed.

Więcej o książce na stronie wydawnictwa UG.

Data publikacji: środa, 31. Październik 2018 - 09:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 31. Październik 2018 - 09:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz