Kolejny sukces doktorantki z Katedry Biologii Molekularnej | Wydział Biologii

Kolejny sukces doktorantki z Katedry Biologii Molekularnej

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie doktorantki z naszego Wydziału. Pani mgr Karolina Pierzynowska uzyskała 1-szą (główną) Nagrodę, sponsorowaną przez FEMS, w konkursie na najlepszą prezentację podczas międzynarodowej konferencji pt. "Advances in Microbiology and Biotechnology". Tytył nagrodzonej prezentacji to "Induction of autophagy by genistein in the light of the therapy of neurodegenerative diseases".

Konferencja, sponsorowana przez FEMS, odbyła się we Lwowie (Ukraina) i dotyczyła najnowszych osiągnięć w zakresie mikrobiologii, biologii komórki i biotechnologii. Uczestniczyło w niej ponad stu dwudziestu naukowców z wielu różnych krajów Świata, w tym m.in. Austrii, Belgii, Chin, Holandii, Izraela, Litwy, Łotwy, Polski, Szwecji, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Włoch.

PDF icon Dyplom1.17 MB
LwówLwów