Cykl wykładów "Biologia współczesna" (10.01.2019) | Wydział Biologii

Cykl wykładów "Biologia współczesna" (10.01.2019)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w czwartek, 10 stycznia br.

Wykład pt.: „The influence of O-antigen on coliphages interaction with the host cells" wygłosi Pan prof. Andrey V. Letarov z Winogradsky Institute of Microbiology RAS w Moskwie.

Wykład odbędzie się w sali Rady Wydziału C200 w budynku Wydziału Biologii w godz. 10.00-12.00.

INFORMACJA DLA DOKTORANTÓW:

Wykłady odbywające się poza harmonogramem semestru letniego (czyli np. planowany na 10 stycznia 2019 r. wykład „The influence of O-antigen on coliphages interaction with the host cells"

nie jest obowiązkowy, będzie go jednak można zaliczyć do obowiązkowej, 30-stogodzinnej puli.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

poniedziałek, 7 stycznia 2019 roku, 9:39