Cykl wykładów "Biologia współczesna" (14.01.2019)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 14 stycznia br.

Wykład pt.: „Optimal defence traits in plants living in environments with different productivities: is Coley, Brayant and Chapin's model still valid?" wygłosi Pan dr Mariusz K. Janczur Feret, Universidad Autonoma del Estado de Mexico, Toluca, Meksyk.

Wykład odbędzie się w sali Rady Wydziału C200 w budynku Wydziału Biologii w godz. 10.00-12.00.

INFORMACJA DLA DOKTORANTÓW:

Wykłady odbywające się poza harmonogramem semestru letniego (czyli np. planowany na 14 stycznia 2019 r. wykład „Optimal defence traits in plants living in environments with different productivities: is Coley, Brayant and Chapin's model still valid?") nie jest obowiązkowy, będzie go jednak można zaliczyć do obowiązkowej, 30-stogodzinnej puli.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 7. Styczeń 2019 - 09:43; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Styczeń 2019 - 16:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz