Cykl wykładów Biologia Współczesna

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 1 kwietnia br.

Wykłady pt.:

"Ecology of ants and their role as bioindicators"

oraz

"Invasive species - about the effect of invasive species of plants on the ant community and ants as invasive species"

wygłosi Pani dr Gemy Trigos Perel z Muzeum i Instytutu Zoologii PAN w Warszawie.

Wykłady odbędą się w auli C105 w budynku Wydziału Biologii UG w godz. 11.30-13.00.

Przypominamy, że wykłady są obowiązkowe dla Doktorantów I-go i II-go roku Studiów Doktoranckich z Biologii, Ekologii i Mikrobiologii Wydziału Biologii UG.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: środa, 27. Marzec 2019 - 10:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 27. Marzec 2019 - 10:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz