Cykl wykładów Biologia Współczesna | Wydział Biologii

Cykl wykładów Biologia Współczesna

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędą się w poniedziałek 15 kwietnia br.

Wykład pt.:

"Polskie badania przyrodnicze na Syberii i Kamczatce"

wygłosi Pani dr hab. Janina Dziekońska-Rynko, prof. UWM – Katedra Zoologii, Wydział Biologii i Biotechnologii, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Wykład odbędzie się w auli C105 w budynku Wydziału Biologii UG w godz. 11.45-12.30.

Po wykładzie zapraszamy na wystąpienie pt. "Wierszyna - polska enklawa na Syberii", które zaprezentują Pani mgr Magdalena Kuczkowska oraz Pan mgr Tomasz Kempiński z Zakładu Etnologii i Antropologii Kulturowej z Wydziału Historycznego,

w auli C105 w budynku Wydziału Biologii UG w godz. 12.30-12.45.

Przypominamy, że wykład jest obowiązkowy dla Doktorantów I-go i II-go roku Studiów Doktoranckich z Biologii, Ekologii i Mikrobiologii Wydziału Biologii UG.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

czwartek, 11 kwietnia 2019 roku, 8:45