fbpx Akcja „Poszukiwacze Zaginionej Auli 2019” organizowana przez Radio MORS | Wydział Biologii

Akcja „Poszukiwacze Zaginionej Auli 2019” organizowana przez Radio MORS

Chcesz przeżyć przygodę na kampusie UG? „Poszukiwacze Zaginionej Auli” to druga edycja zabawy, która ma łączyć, a nie dzielić! Przebrnij przez fabularną grę terenową, zgarnij atrakcyjne nagrody i przejdź z wykładowcą na „ty” w strefie chillout.

Wszystkich detektywów-amatorów, pasjonatów zagadek i miłośników dobrej zabawy zapraszamy do wspólnego tropienia redaktor naczelnej Radia MORS UG podczas gry terenowej „Poszukiwacze Zaginionej Auli”. Przeżyj przygodę na terenie kampusu UG i dowiedz się, który dział naszego radia studenckiego porwał swoją przełożoną! Rozwiązać tajemnicę możesz tylko w czwartek 23 maja.

Akcja „Poszukiwacze Zaginionej Auli” to idealne zakończenie Juwenaliów w Trójmieście! Na zwycięskie grupy czekają nagrody.
Startujemy w studiu Radia MORS na Wydziale Nauk Społecznych UG w czwartek 23 maja o godz. 09:09. Przez cały dzień czeka na Was strefa chillout: leżaki, muzyka, foodtrucki.

Zbierz drużynę kilku śmiałków, namów znajomych studentów oraz wykładowców i zgłoś grupę od 4 do 6 osób na adres: mors@ug.edu.pl(w tytule wpisz: „poszukiwacze”). Czekamy do 15 maja. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! https://www.facebook.com/events/2157668170993298/

Do zobaczenia!

Organizatorzy: