Cykl wykładów Biologia Współczesna

Uprzejmie informujemy, że kolejny z wykładów w ramach cyklu wykładów z Biologii współczesnej w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 20 maja br.

Wykład pt.:

"Neurobiologia przestępstw"

wygłosi Pan prof. dr hab. Piotr Lass z Katedry Medycyny Nuklearnej i Informatyki Radiologicznej GUM-ed.

Wykład odbędzie się w auli C105 w budynku Wydziału Biologii UG w godz. 10.00-11.30.

Przypominamy, że wykład jest obowiązkowy dla Doktorantów I-go i II-go roku Studiów Doktoranckich z Biologii, Ekologii i Mikrobiologii Wydziału Biologii UG.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: środa, 15. Maj 2019 - 12:57; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 15. Maj 2019 - 12:57; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz