53. Zjazd Polskiego Towarzystwa Histochemików i Cytochemików | Wydział Biologii

53. Zjazd Polskiego Towarzystwa Histochemików i Cytochemików

Serdecznie zapraszamy Członków i Sympatyków Polskiego Towarzystwa Histochemików i Cytochemików, Młodych Naukowców oraz Studentów do udziału w 53. Sympozjum PTHC pt. „Od ultrastruktury do obrazowania in vivo: postępy technik mikroskopowych”, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 15-18 września 2019.

Mamy nadzieję, że Sympozjum stanie się forum wymiany najnowszych informacji związanych z postępami w mikroskopii elektronowej, immunohistochemii i mikroskopowej wizualizacji in vivo w obrazowaniu struktur morfologicznych w szerokim spektrum skali: od nano- i ultrastruktur, aż do obserwacji cząsteczek i komórek w żywych organizmach. Liczymy również na Państwa aktywny udział, który z pewnością zaowocuje zdobyciem nowej wiedzy, pozwoli nawiązać interesujące współprace i przyczyni się do lepszej integracji naszego środowiska.

PTHiC
czwartek, 23 maja 2019 roku, 16:53