fbpx Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Urszuli Zarzeckiej | Wydział Biologii

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr Urszuli Zarzeckiej

Dziekan oraz Komisja Doktorska przy Radzie Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 17 września 2019 roku o godz. 10:00 w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 59, w Auditorium Biologicum (C/105), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Urszuli Zarzeckiej

na temat:

„Charakterystyka homologów HtrA bakteryjnych patogenów człowieka, Helicobacter pylori i Stenotrophomonas maltophilia”

(„Characterization of the HtrA homologs from the human bacterial pathogens, Helicobacter pylori and Stenotrophomonas maltophilia”)

Promotor:

Pani dr hab. Joanna Skórko-Glonek, prof. UG

Katedra Biochemii Ogólnej i Medycznej, Wydział Biologii UG

Kopromotor:

Pan prof. dr Steffen Backert

Department Biologie, Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

Recenzenci:

prof. dr hab. Michał Obuchowski

Zakład Bakteriologii Molekularnej, GUM-ed

dr hab. Grzegorz Dubin, prof. UJ

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej:

DZIEKAN WYDZIAŁU BIOLOGII

/-/