fbpx Publiczna obrona Pana mgra inż. Marka Lubośnego | Wydział Biologii

Publiczna obrona Pana mgra inż. Marka Lubośnego

Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Nauki biologiczne Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamia, że dnia 24 stycznia 2020 roku o godz. 10:00 w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 59, w Auditorium Biologicum (C/105), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgra inż. Marka Lubośnego

na temat:

„Podwójnie uniparentalny system dziedziczenia mitochondriów u małży. Transkryptomika, mitogenomika oraz nadliczbowe ramki odczytu: analiza funkcjonalna”

(„DUI in Bivalves. Transcriptomics, mitogenomics and supranumerary ORFs: Functional analysis”)

Promotor:

Pan dr hab. Artur Burzyński, prof IO PAN z Instytutu Oceanologii PAN w Sopocie

Recenzenci:

Pani prof. dr hab. Zofia Szweykowska-Kulińska z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

Pan prof. dr hab. Andrzej Falniowski z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej:

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Nauki biologiczne

dr hab. Joanna Skórko-Glonek, prof. UG