Wspomnienie Wydziałowej Wigilii

We wtorek 17 grudnia 2019 roku wszyscy pracownicy i studenci Wydziału Biologii zostali zaproszeni na wspólne świętowanie w holu głównym. Swoją obecnością zaszczyciło zgromadzonych Grono Dziekańskie oraz Gość Specjalny, prof. dr hab. Jacek Herbich, który uraczył wszystkich wspaniałą wigilijną opowieścią o dawnych dziejach Wydziału Biologii. Rozstrzygnięte zostały konkursy na keks oraz życzenia świąteczne i noworoczne, a Mikołaj rozdawał cukierki tym, którzy byli grzeczni (do wyboru były także rózgi). Dzielni studenci przez cały czas trwania Wigilii tworzyli ozdoby, które później pojawiły się na wydziałowej choince, i oczywiście każdy miał szansę posmakować pysznych świątecznych smakołyków.

Fot. T. Kretowicz, A. Król

Data publikacji: piątek, 20. Grudzień 2019 - 13:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 20. Grudzień 2019 - 13:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz