Nagroda Rektora za rok 2019 dla naszych doktorantek!

Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 30 stycznia 2020 roku JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała, prof. nadzw. dokonał wręczenia doktorantom Uniwersytetu Gdańskiego nagród Rektora za wybitne osiągnięcia naukowe, organizacyjne i sportowe w roku akademickim 2018/2019. W tym roku wśród wyróżnionych znalazły się dwie doktorantki Wydziału Biologii: mgr Monika Lipińska (KTRiOP), która otrzymała nagrodę I stopnia oraz mgr Karolina Pierzynowska (KBM), która otrzymała nagrodę II stopnia.

Data publikacji: piątek, 31. Styczeń 2020 - 11:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 31. Styczeń 2020 - 11:21; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz