Wykład z cyklu wykładów z Biologii współczesnej

Uprzejmie informuję, że pierwszy w semestrze letnim wykład z cyklu wykładów z Biologii współczesnej odbędzie się w poniedziałek, 17 lutego 2020 roku.

Wykład pt.:

"Agregacja białek w komórkach bakteryjnych - symptom stresu czy adaptacji?"

wygłosi Pani dr hab. Dorota Kuczyńska-Wiśnik, prof. UG z Katedry Biochemii Ogólnej i Medycznej Wydziału Biologii UG.

Wykład odbędzie się w sali auli C105 w budynku Wydziału Biologii w godz. 10.00-11.30.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że dla Doktorantów II-go roku Wydziału Biologii wykłady z Biologii współczesnej realizowane w semestrze letnim są obowiązkowe - muszą Państwo zrealizować minimum 30 godzin.

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: wtorek, 11. luty 2020 - 12:55; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 11. luty 2020 - 12:55; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz