Wykład z cyklu "Biologia współczesna"

Uprzejmie informujemy, że kolejny w semestrze letnim wykład z cyklu wykładów z Biologii współczesnej odbędzie się w poniedziałek, 2 marca 2020 roku.

Wykład pt.:

„Rola białek Rab i auksyny w rozwoju gametofitów i nasion u Arabidopsis"

wygłosi Pani dr Joanna Rojek z Katedry Cytologii i Embriologii Roślin Wydziału Biologii UG.

Wykład odbędzie się w sali auli C105 w budynku Wydziału Biologii w godz. 10.00-11.30.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że dla Doktorantów II-go roku Wydziału Biologii wykłady z Biologii współczesnej realizowane w semestrze letnim są obowiązkowe - muszą Państwo zrealizować minimum 30 godzin.
Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: środa, 26. luty 2020 - 08:32; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 26. luty 2020 - 08:32; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz