Spotkania z kandydatami na Rektora UG na Wydziale Biologii

W związku ze zbliżającym się terminem wyborów Rektora UG w dniu 9 listopada odbędą się organizowane przez nasz Wydział spotkania na platformie MS Teams z kandydatami na Rektora. Całość spotkania będzie moderowana przez Panią dr hab. Joannę Izdebską, prof. UG, prodziekana Wydziału Biologii ds. Nauki.

Pierwsze spotkanie z Panem prof. dr hab. Piotrem Stepnowskim rozpocznie się o godzinie 10.00.

Drugie spotkanie z Panem prof. dr hab. Krzysztofem Bielawskim rozpocznie się o godzinie 12.00.

Do spotkań będą mogli dołączyć wszyscy chętni pracownicy UG oraz studenci i doktoranci. Spotkania odbędą się w aplikacji MS Teams a warunkiem udziału w nich jest zalogowanie się poprzez konta Microsoft, które posiadają wszyscy zatrudnieni oraz studiujący na UG.

Dla przypomnienia adresy pracownicze mają postać: imie.nazwisko@ug.edu.pl, studenckie: @studms.ug.edu.pl natomiast doktoranckie: @phdstug.ug.edu.pl

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA Z KANDYDATEM NA REKTORA PANEM PROF. DR HAB. PIOTREM STEPNOWSKIM

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA Z KANDYDATEM NA REKTORA PANEM PROF. DR HAB. KRZYSZTOFEM BIELAWSKIM

Data publikacji: poniedziałek, 2. Listopad 2020 - 11:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 6. Listopad 2020 - 11:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz