Podstawy prawa autorskiego - szkolenie dla studentów i doktorantów

Zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do zapoznania się z bezpłatnym szkoleniem online z zakresu praw autorskich. Ze szkolenia możesz dowiedzieć się czym jest plagiat, czy można fotografować prezentację podczas wykładów czy jak należy cytować w pracach. Szkolenie przygotowała doktor Małgorzata Węgrzak, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji, która specjalizuje się m.in. w problematyce własności intelektualnej.

Link do filmu: Podstawy prawa autorskiego szkolenie dla studentów i doktorantów | dr Małgorzata Węgrzak

Data publikacji: czwartek, 27. Październik 2022 - 14:40; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2022 - 14:40; osoba wprowadzająca: Anna Król