Szkolenie „Radzenie sobie ze stresem”

Zapraszamy na szkolenie pt. „Radzenie sobie ze stresem”, które odbędzie się 8 listopada, w godz. 15.00-18.00 w budynku dawnej stołówki przy ul. Wita Stwosza 58, w sali 132. Szkolenie jest skierowane do wszystkich, którym brakuje okazji do rozmowy o doświadczanym stresie i którzy poszukują inspiracji do wprowadzenia większej równowagi między życiem uczelnianym, zawodowym i osobistym.
 
 
Podczas szkolenia:
 
  • dowiesz się, czym w rzeczywistości jest stres – jak powstaje od strony neurobiologicznej i psychologicznej,
  • nauczysz się rozpoznawać́ swoje stresory wewnętrzne i zewnętrzne oraz reakcje na stres,
  • zdiagnozujesz swój styl radzenia sobie ze stresem i zastanowisz się, czy warto go stosować́ w przyszłości,
  • poznasz nowe, skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem.
 
Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG. Od prawie 10 lat prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga innym rozwijać kompetencje społeczne. Współpracuje z instytucjami, dla których ważna jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja wspierająca rozwój młodzieży i młodych dorosłych. Jej badania naukowe dotyczą wpływu mediów społecznościowych na dobrostan nastolatków.
 
 

Plakat szkolenia

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 28. Październik 2022 - 10:43; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: środa, 2. Listopad 2022 - 10:26; osoba wprowadzająca: Anna Król