Zaproszenie na szkolenie "Efektywne zarządzanie sobą w czasie"

Trudno osiągnąć poczucie samoskuteczności bez umiejętności właściwego zarządzania sobą w czasie. Jak mieć więcej energii i realizować więcej zadań przy mniejszym wysiłku, a jednocześnie zachować poczucie kontroli i przyjemnego odprężenia? Odpowiedzi na to pytanie będziemy szukać podczas szkolenia „Efektywne zarządzanie sobą w czasie”.

Szkolenie odbędzie się na żywo 15 grudnia 2022 o godzinie 15:00 w Sali nr 132 w budynku przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku.

Podczas szkolenia:
– dowiesz się, jak wyznaczać i realizować cele osobiste i zawodowe;
– poznasz wskazówki, jak poradzić sobie z typowymi „pożeraczami” czasu,
– nauczysz się, jak efektywnie organizować swój czas oraz ustalać priorytety dla swoich działań.

zapisy w linku: https://forms.office.com/e/Twmz6wXZ8b

Magdalena Iwanowska – badaczka i wykładowczyni w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, naukowo zajmuje się wpływem mediów społecznościowych na wartości i aspiracje nastolatków_ek. Współautorka książki „Tajemnice reklamy. Jak reklama wpływa na dzieci i młodzież”, która zawiera praktyczne wskazówki, jak rozmawiać z dziećmi i nastolatkami o kulturze konsumpcji. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga innym rozwijać kompetencje społeczne. Od 15 lat współpracuje z instytucjami, dla których ważna jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja. W szkole Mental Arts zajmuje się edukacją marketingową i konsumencką oraz tutoringiem młodzieży. Jako wiceprezeska Fundacji Mózg na Fali odpowiada za realizację projektów popularyzujących psychologię.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 12. Grudzień 2022 - 12:45; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Grudzień 2022 - 12:50; osoba wprowadzająca: Anna Król