Zaproszenie do zgłaszania paneli na III Kongres Młodej Nauki w Gdańsku

Zapraszamy do zgłaszania paneli na III KMN, który odbędzie się w 6-8 lipca 2023 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).  

W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora). Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu. 

Tematyka paneli jest otwarta i może oscylować zarówno wokół szerokich obszarów jak i szczegółowych tematów. W przypadku przyjęcia panelu do programu konferencji zgłaszający panel może zostać dołączony do komitetu organizacyjnego a opiekun panelu do komitetu naukowego. 

Koszt udziału w konferencji wynosi 420 zł, natomiast dla moderatorów paneli wynosi jedyne 320 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym. 
W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu. 
Informacje oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie  https://casid.ug.edu.pl/iii-kongres-mlodej-nauki/ 

Kontakt: 
Biuro Kongresu Młodej Nauki 
Uniwersytet Gdański 
ul. Jana Bażyńskiego 4,  
pok. S457, 80-309 Gdańsk 
mail: kongresmlodejnauki@ug.edu.pl 
tel. 725 992 266 

Warto podkreślić, że nadchodząca edycja jest już III, o poprzedniej edycji przeczytać można w wydaniu specjalnym Gazety Uniwersyteckiej Społeczności Akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego, którą znaleźć można pod tym linkiem https://gazeta.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2022/09/GU_wrzesien_2022.pdf oraz w relacjach wideo na Youtube pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=z6V2X81CIzQ&list=PLtTT-ziErl_vpylGif1_RtUwUJsGItCnb&index=5 
 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 5. Styczeń 2023 - 09:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Styczeń 2023 - 09:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz