Wyjątkowy piknik dla studentów, doktorantów i pracowników UG

Zapraszamy na „Majówkę z UG”, która odbędzie się 24 maja 2023 roku, od godziny 11:00 do wieczora na terenie naprzeciwko napisu „I LOVE UG”

W programie mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych!

Będzie można zagrać w boule, kręgle fińskie czy badmintona a także w gry planszowe czy szachy oraz wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez organizacje studenckie, rady samorządu studentów i koła naukowe. Posilić się będzie można przy grillu w wersji wegańskiej oraz mięsnej czy przyjść z własnym grillem by przyrządzić sobie posiłek.

Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowaliśmy dmuchańce, pokazy filmów animowanych  konkursy z nagrodami, oraz wiele innych ciekawych zabaw prowadzonych przez wykwalifikowanych animatorów.

Wieczorem wszystkich miłośników kina o mocnych nerwach zapraszamy na pokaz filmu „Midsommar. W biały dzień”.

Serdecznie Zapraszamy!

Data publikacji: czwartek, 18. Maj 2023 - 08:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Maj 2023 - 08:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz