Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Oblicza Młodej Nauki”

Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Oblicza Młodej Nauki”.

Spotkanie zainauguruje odbywający się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 6-8 lipca III Kongres Młodej Nauki.

Podczas dyskusji zaproszeni goście podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą nad rozprawą doktorską. Rozmówcy opowiedzą, na jakie trudności napotkali i przybliżą swoją perspektywę. Co istotne, goście reprezentować będą bardzo różne podejścia do przygotowywania doktoratu – wśród nich znajdą się bowiem doktoranci ze szkoły doktorskiej, studiów doktoranckich, trybu ekstremistycznego czy realizujący doktorat wdrożeniowy. Wśród zaproszonych gości będą:

• Mariola Pirek
  • Bartosz Bartoszewicz
  • Piotr Kitowski
  • Jan Barczyński
  • Ignacy Rogoń

Jesteśmy przekonani, że spotkanie będzie przyczynkiem do dyskusji na temat systemu szkolnictwa w Polsce, karier naukowych oraz zawodowych absolwentów szkół wyższych a także pytań o to, jakie są perspektywy rozwoju szkolnictwa w Polsce i na świecie.

Spotkanie odbędzie się 6 lipca 2023 r. o godzinie 17:00 w audytorium S208 na Wydziale Nauk Społecznych. Wstęp wolny.

Panel poprowadzi mgr Sebastian Barczak, przewodniczący Rady Doktorantów UG.

Data publikacji: czwartek, 29. Czerwiec 2023 - 13:55; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: czwartek, 29. Czerwiec 2023 - 14:01; osoba wprowadzająca: Anna Król