Wynik konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biochemii Ogólnej i Medycznej w ramach projektu NCN Opus 20 NZ2 pt. „Współpraca pomiędzy pozacytoplazmatycznym systemem kontroli jakości białek i translokonem Sec w procesie eksportu białek u bakterii Helicobacter pylori”

Na posiedzeniu w dniu 18 sierpnia 2023 roku komisja w składzie:

•    prof. dr hab. Joanna Skórko-Glonek- przewodnicząca

•    dr hab. Ewa Laskowska, prof. UG – członek komisji

•    dr hab. Dorota Żurawa Janicka – członek komisji

w wyniku postępowania konkursowego, wyłoniła kandydata na stanowisko stypendysty w projekcie NCN UMO-2020/39/B/NZ2/00359.

Została nim Pani mgr Patrycja Ambroziak.

Data publikacji: poniedziałek, 21. Sierpień 2023 - 09:42; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Sierpień 2023 - 09:45; osoba wprowadzająca: Anna Król