Konkurs fotograficzny „Sea of diversity” dla studentów i pracowników UG

Interesujesz się fotografią? Lubisz wyzwania? Doceniasz wagę różnorodności zarówno w kontekście ekologicznym, jak i społecznym? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK!” – mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje.

SEA-EU Photo Contest to dwuetapowy konkurs adresowany do studentów i pracowników uczelni partnerskich European University of the Seas (SEA-EU). Zwycięskie zdjęcia zostaną wystawione w Galerii Uniwersytetu w Splicie w listopadzie 2023 roku, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Hasło tegorocznej edycji to „Sea of diversity” – morze różnorodności, głębia odczytań, bezkres interpretacji.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zrób zdjęcie, które koresponduje z hasłem tegorocznej edycji. Wyślij je do 31 października na adres: seaeu@unist.hr z odpowiednim opisem i notą dotyczącą zgody na jego wykorzystanie (szczegóły w regulaminie). Śledź media społecznościowe SEA-EU Uniwersytetu Gdańskiego by dowiedzieć się, czy Twoja praca jest jedną z wybranych do reprezentowania naszej uczelni na szczeblu międzynarodowym.

Na zwycięzcę lokalnego etapu czeka nagroda rzeczowa oraz możliwość zaprezentowania swojej pracy na wystawie w Splicie.

Szczegółowe informacje o regulaminie konkursu

Chcesz wiedzieć czym jest SEA-EU i jaką rolę pełni w sojuszu Uniwersytet Gdański? Zapraszamy na naszą stronę internetową: SEA -EU | (ug.edu.pl)

Obraz zawierający ubrania, kobieta, osoba, na wolnym powietrzu</p>
<p>Opis wygenerowany automatycznie