15 lat Wydziału Biologii na Uniwersytecie Gdańskim - wystawa fotografii

Chcesz zobaczyć, jak powstawał nasz piękny budynek? Jaki odświętny strój mają Profesorowie Wydziału Biologii, a może nie wiesz, jak obchodzimy święta? Zapraszamy na wystawę fotografii prezentującą nasz Wydział!

Historia nauk biologicznych na Uniwersytecie Gdańskim ma już ponad 50 lat, ale w tym roku obchodzimy XV rocznicę powołania Wydziału Biologii jako samodzielnej jednostki organizacyjnej! Przyjdź i poznaj naszą biologiczną społeczność!

Wystawa znajduje się na parterze budynku Wydziału Biologii, w skrzydle A (pod szkieletem wieloryba) i będzie można ją oglądać do 2 grudnia 2023 r. Zwiedzanie wystawy fotograficznej, jak i pozostałych ekspozycji na Wydziale jest bezpłatne.

Pomysłodawcą (a także wykonawcą) wystawy jest dr Elżbieta Sontag z Katedry Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii.

Serdecznie zapraszamy!

Fot. R. Mielczarek

Obraz zawierający tekst, w pomieszczeniu, wyświetlacz, klatka</p>
<p>Opis wygenerowany automatycznie