Kawiarenka Naukowa: czy czeka nas koniec świata?

Czy czeka nas koniec świata? Posłuchajcie, co mają do powiedzenia naukowcy. Już jutro 31 października 2023 zapraszamy do udziału w kawiarence naukowej poświęconej zmianom klimatu, degradacji środowiska naturalnego, wymieraniu gatunków i siedlisk oraz koniecznym do podjęcia działaniom dla ratowania Ziemi.

Spotkanie będzie transmitowane na serwisie YouTube na kanale Uniwersytetu Gdańskiego.

Wezmą w nim udział eksperci reprezentujący trzy dyscypliny naukowe – biologię, klimatologię oraz chemię (ochronę środowiska): dr hab. Piotr Rutkowski, prof. UG, dr Mirosława Malinowska oraz dr Aleksandra Bielicka-Giełdoń.

Rozmowa z udziałem publiczności odbędzie się w holu Wydziału Biologii 31 października o godzinie 15:30 i będzie transmitowana na żywo na kanale Uniwersytetu Gdańskiego: Link

Więcej informacji o wydarzeniu: Link

Serdecznie zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 30. Październik 2023 - 11:20; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Październik 2023 - 11:22; osoba wprowadzająca: Anna Król