Noc Biologów już w najbliższy piątek!

Serdecznie zapraszamy na Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego
na 13. już Noc Biologów,

by szczęśliwie spędzić styczniowy piątek!

Tegoroczny temat przewodni to: 'Tajemnice życia od komórek do biosfery'. Przyciągnął on rekordową liczbę 300 biologów z naszego Wydziału.

Opowiadać Oni będą o swoich badaniach i pasjach, odkrywać tajemnice laboratoriów i hodowli, pokazywać to, co wydaję się niewidoczne oraz wyjaśniać to, co na co dzień jest zagadką.

Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego ZOO i Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB przygotowali dla Państwa 76 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentują na 102 imprezach stacjonarnych oraz 10 wykładach online.

Matematycznie podsumowując, to w ciągu jednej Nocy Biologów, w różnych punktach naszego pięknego Wydziału przeprowadzonych zostanie w sumie ponad 270 godzin lekcyjnych!

Wykaz i opis tematów zajęć można znaleźć na stronie: Link w zakładce „do pobrania”.

Impreza odbędzie się 12 stycznia 2024 roku w godz. 15.00-21.00 na Wydziale Biologii UG

Projekt finansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „Społeczna odpowiedzialność nauki II

Udział w wydarzeniu jakim jest Noc Biologów jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika Regulaminu dostępnego na stronie wydarzenia w zakładce "do pobrania".

Data publikacji: poniedziałek, 8. Styczeń 2024 - 09:29; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: sobota, 13. Styczeń 2024 - 12:52; osoba wprowadzająca: Anna Król