IV Kongres Młodej Nauki

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się w dniach 11-13 lipca 2024 roku. Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych, dające możliwość prezentacji wyników badań, dzielenia się tezami oraz budowania sieci kontaktów naukowych na arenie międzynarodowej.

 

Szczegóły dotyczące zgłaszania paneli:

Termin zgłaszania paneli: do 19 marca 2024 roku.

Wymagania: Każdy panel musi być pod opieką naukową osoby posiadającej co najmniej stopień doktora, która odpowiada za weryfikację poziomu merytorycznego.

Procedura zgłoszeniowa: Aby zgłosić panel, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając nazwę panelu, jego krótki opis oraz kilka podstawowych informacji. Konieczne jest również dostarczenie skanu zgody opiekuna naukowego.

Warunki uruchomienia panelu: Panel może zostać uruchomiony po zgłoszeniu minimum 3 referatów, które zostaną zaakceptowane przez opiekuna naukowego.

Informacje dla moderatorów i uczestników:

Moderatorzy/organizatorzy paneli odpowiadają za jego prowadzenie w trakcie Kongresu, wręczanie zaświadczeń uczestnikom oraz uzupełnianie dokumentacji.

Koszt uczestnictwa: Dla uczestników z Uniwersytetu Gdańskiego cena wynosi 70 zł, więcej informacji na stronie internetowej. Koszt dla uczestników spoza UG: 490 zł dla uczestników oraz 390 zł dla organizatorów paneli.

Rejestracja i szczegółowe informacje :https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/

Zgłoszenia referatów oraz posterów będzie możliwa od 24 marca. 

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kongresu, gdzie znajdziecie link do formularza rejestracyjnego [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeo8e_RXExR8G6M6rKVxXVuRKqxXmK1ZuuL8LXw7kYp2Q8nXg/viewform] oraz więcej informacji o wydarzeniu. Nie przegapcie szansy na udział w tym inspirującym wydarzeniu naukowym!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 21. luty 2024 - 12:43; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 21. luty 2024 - 12:43; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz