Gala nagród z okazji 54. rocznicy powołania Uniwersytetu Gdańskiego

- Nauka jest nieskończona. Każdy z nas, naukowców, nosi w sobie pytania, które są zaczynem do badań. Wdaje się w dyskusje i polemiki, które budują współpracę lub kierują nas na konkretne ścieżki naukowe  - tymi słowami Rektor prof. dr hab. Piotr Stepnowski otworzył pierwszą część obchodów 54 rocznicy powołania Uniwersytetu Gdańskiego.

W Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego 29 lutego br. wręczono państwowe odznaczenia, Nagrody Naukowe im. prof. Karola Taylora, Nagrody Nauczyciela Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza oraz nagrody w Konkursie Young Fahrenheit.

Pośród odznaczonych znaleźli się również pracownicy naszego Wydziału:

Odznaczeni Medalem Złotym za Długoletnią Służbę:

• mgr Jadwiga Gronczewska
  • prof. dr hab. Marek Ziętara

Odznaczeni Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę:

• dr Agnieszka Baścik-Remisiewicz
  • dr hab. Joanna Jakóbkiewicz-Banecka
  • dr Joanna Rojek

Odznaczeni Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę:

• dr Aleksandra Hać
  • dr Anna Kloska

Serdecznie gratulujemy!