Uratuj komuś życie

Przypominamy o tym że studenci UG wraz z Fundacją DKMS organizują na Uniwersytecie Gdańskim, akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku z finałem w dniach 15-21 kwietnia. Jednak do jej przeprowadzenia potrzebna jest Wasza pomoc.
Jeśli czujesz chęć, żeby się zaangażować, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej (zajmie Ci to tylko dwie minuty).
https://docs.google.com/.../1r-WtxWuoAH-sE.../viewform...
Jako wolontariusz będziesz uczestniczyć w rejestracji potencjalnych dawców szpiku (wszystkiego Cię nauczymy) i angażować się w działania promocyjne i organizacyjne podczas trwania akcji. Możesz zdecydować w co dokładnie się zaangażujesz i ile czasu poświęcisz. O Fundacji DKMS przeczytasz tutaj: https://www.dkms.pl/dawka-wiedzy.
W razie pytań i wątpliwości zachęcamy też do kontaktu na adresy:
a.janowicz.170@studms.ug.edu.pl
t.cierznikowski.647@studms.ug.edu.pl
Czekamy na Was!
Anna Janowicz i Tymoteusz Cierznikowski - Liderzy projektu
Uwaga! Uczestnicząc w akcji masz możliwość realizacji praktyk na niektórych kierunkach. Żeby uzyskać informacje na ten temat napisz mail na adres casid@ug.edu.pl
 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 2. Kwiecień 2024 - 11:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Kwiecień 2024 - 11:53; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz