Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej – wybory reprezentantów Wydziału Biologii do Senatu i Kolegium Elektorów Uniwersytetu Gdańskiego na kadencję 2024–2028

Wydziałowa Komisja Wyborcza uprzejmie informuje, że

•    reprezentantami Wydziału Biologii do Senatu UG w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni zostali: dr hab. Anna Aksmann, prof. UG, dr hab. Krzysztof Banaś, prof. UG oraz dr hab. Joanna N. Izdebska, prof. UG.

•    reprezentantami Wydziału Biologii do Kolegium Elektorów UG w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora lub profesora uczelni zostali: prof. dr hab. Dariusz Szlachetko, prof. dr hab. Marek Ziętara oraz dr hab. Jacek Szwedo, prof. UG.

Data publikacji: piątek, 19. Kwiecień 2024 - 14:44; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 19. Kwiecień 2024 - 14:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz