Pogotowie sesyjne

Pogotowie Sesyjne Parlamentu Studentów! Dyżury 7 dni w tygodniu!

Jeżeli w trakcie sesji czujesz, że niesprawiedliwie cię oceniono, że zostały złamane twoje prawa lub Regulamin Studiów to inicjatywa Parlamentu Studentów jest właśnie dla ciebie!

Pogotowie Sesyjne to inicjatywa, która będzie trwać podczas sesji. Studenci mogą zgłaszać Parlamentowi Studentów zażalenia związane z nieprawidłowościami w organizacji i przeprowadzaniu egzaminów.

Dyżury będą się odbywały codziennie między 3 a 30 czerwca. Akcja ma na celu szybkie reagowanie na zgłoszenia podczas sesji egzaminacyjnej.

Aby powiadomić pogotowie, napisz na adres mailowy parlament.studentow@ug.edu.pl, a w temacie maila napisz "Pogotowie sesyjnePOGOTOWIE SESYJNE”.

Data publikacji: środa, 5. Czerwiec 2024 - 12:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 5. Czerwiec 2024 - 12:19; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz