Wyniki konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biologii Molekularnej w ramach projektu NCN Opus 19 NZ2

Wyniki konkursu na stanowisko student/stypendysta w Katedrze Biologii Molekularnej w ramach projektu NCN Opus 19 UMO-2020/37/B/NZ2/01050 pt. „Molekularne mechanizmy stymulacji autofagii przez genisteinę oraz jej efekty komórkowe i fizjologiczne w chorobie Huntingtona”

Na posiedzeniu w dniu 27 lipca 2024 roku komisja w składzie:

•             prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn- przewodniczący

•             dr Lidia Gaffke – członek komisji

•             mgr Zuzanna Cyske – członek komisji

W wyniku postępowania konkursowego Komisja Rekrutacyjna postanowiła przyjąć panią Natalię Świątek oraz panią Maję Ziemian na stanowisko studenta/ stypendysty w projekcie UMO-2020/37/B/NZ2/01050 i przyznać im na okres 6 miesięcy stypendium przewidziane w kosztorysie projektu.

Data publikacji: środa, 7. Sierpień 2024 - 13:37; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska Ostatnia zmiana: środa, 7. Sierpień 2024 - 13:39; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska