II Kongres Młodej Nauki w Gdańsku

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej zaprasza do zgłaszania paneli na II KMN, który odbędzie się w 7-10 lipca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim.
Zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy. W celu zgłoszenia panelu należy uzupełnić formularz rejestracyjny zawierający podstawowe informacje o zgłaszającym oraz panelu (tytuł i opis).
W przypadku studentów i doktorantów wymagane jest wskazanie opiekuna naukowego panelu (co najmniej ze stopniem doktora). Osoby zgłaszające panel podejmują się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu.
Tematyka paneli jest otwarta i może oscylować zarówno wokół szerokich obszarów jak i szczegółowych tematów. W przypadku przyjęcia panelu do programu konferencji zgłaszający panel może zostać dołączony do komitetu organizacyjnego a opiekun panelu do komitetu naukowego.

Więcej informacji pod adresem https://kongresmlodejnauki.pl /organizator/

Kontakt:
Biuro Kongresu Młodej Nauki
Uniwersytet Gdański
ul. Jana Bażyńskiego 1a (budynek administracji),
pok. 409, 80-309 Gdańsk

Data publikacji: środa, 30. Marzec 2022 - 11:00; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 30. Marzec 2022 - 11:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz