Wystąpienia publiczne w świecie akademickim - szkolenie

Przygotowanie referatu na konferencje naukową może przerażać. Należy jednak pamiętać, że umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi można rozwijać, a lepszym mówcą po prostu się stać. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zaplanować strukturę, treść i formę wystąpienia oraz za pomocą jakich środków angażować publiczność. Dzięki warsztatowi uczestnicy zyskają także większą pewność siebie w radzeniu sobie z tremą przed i w trakcie prezentacji.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu.

Od ponad 5 lat zajmuje się także organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Szkolenie odbędzie się 2 czerwca w formule kontaktowej w budynku przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku w sali 132 o godzinie 15.00.

Zapisy za pośrednictwem formularza: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214Lc7aZV3w6LZRErOZRsbErW6VUM1JCV09aQVZQRkU5UDlCWDJZT1JLUTFVNy4u

Data publikacji: piątek, 20. Maj 2022 - 12:22; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 20. Maj 2022 - 12:23; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz