Dzień Dziecka na Kampusie UG

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka organizowany na terenie Kampusu UG przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego i ACK UG.

Atrakcje są bezpłatne i dostępne 1 czerwca, przy ul. Wita Stwosza 53, w godz. od 11:00 do 19:00. W namiotach odbędzie się m.in.: malowanie buzi, brokatowe tatuaże, konkursy zręcznościowe czy laboratorium plenerowe (doświadczenia biologiczne, wykłady i warsztaty o życiu ptaków, loteria, pokaz samoobrony).

Reprezentacją naszego Wydziału są dwa Koła Naukowe: KOS i EDEN. Dodatkowo, jako nieformalna grupa SCIENCE-ART, w wydarzeniu wezmą udział studenci z dawnego Koła Bio-Media.

Stanowisko Wydziału Biologii znajduje się przy Bibliotece UG, od strony napisu I LOVE UG.

Więcej informacji na stronie:

Data publikacji: środa, 1. Czerwiec 2022 - 13:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 1. Czerwiec 2022 - 13:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz