Doktorantki Wydziału Biologii UG w kampanii „Odważni Wygrywają” na tegorocznym OPEN' ER FESTIVAL

Z przyjemnością informujemy, że podczas tegorocznego OPEN' ER FESTIVAL (29.06-2.07) w strefie organizacji pozarządowych (NGO), doktorantki z Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego: Martyna Kuczyńska i Jowita Nowakowska-Gołacka z Katedry Biologii i Genetyki Medycznej oraz Aleksandra Piwka z Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka, w ramach Kampanii Społecznej „Odważni Wygrywają – profilaktyka raka jądra” i działań fundacji „Gdyński Most Nadziei" będą edukować na temat profilaktyki raka jądra.

Kampania „Odważni Wygrywają” jest odpowiedzią na niski poziom wiedzy w społeczeństwie o nowotworze jąder, który najczęściej dotyka młodych mężczyzn między 15 a 40 rokiem życia.

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska podczas OPEN' ER FESTIVAL (www.opener.pl/ngo) oraz śledzenia kampanii na stronie www.odwazni.com.

Data publikacji: wtorek, 21. Czerwiec 2022 - 16:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Czerwiec 2022 - 16:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz