Zaproszenie na konferencję PASTEUR 2022

Szanowni Państwo,

w tym roku obchodzimy 200. rocznicę urodzin Ludwika Pasteura. Jego życie było drogą epokowych odkryć w dziedzinie chemii, biologii i medycyny, a jednocześnie przykładem niezwykłej intuicji i dociekliwości badawczej, a także ogromnej wytrwałości i determinacji. Tegoroczny jubileusz to niepowtarzalna okazja do upamiętnienia życia i osiągnięć jednego z największych umysłów wszech czasów.

Dlatego mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa, w imieniu Komitetu Organizacyjnego, do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. „The last word belongs to microbes – Celebrating the 200th anniversary of the birth of Louis Pasteur”, która odbędzie w Warszawie w dniach 29-30 listopada 2022 r. 

Wszystkich Państwa, których działalność naukowa i zawodowa związana jest z tematami bliskimi zainteresowaniom tego wybitnego naukowca, zachęcamy do wysłuchania licznych wykładów prezentowanych przez międzynarodowe grono biologów, biotechnologów, mikrobiologów, immunologów oraz klinicystów.

Konferencja stwarza również pracownikom naukowym, doktorantom i studentom możliwość przedstawienia wyników badań własnych w formie plakatów i streszczeń publikowanych w okolicznościowej książce konferencyjnej. Autorzy wybranych streszczeń będą zaproszeni do wystąpień ustnych. 

Szczegóły dotyczące konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej: http://www.pasteur2022.com/. 

Zgłoszenia streszczeń przyjmowane są do 15 września br.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy
 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 12. Wrzesień 2022 - 10:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Wrzesień 2022 - 10:11; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz