Prof. Grzegorz Węgrzyn dwukrotnie uhonorowany tytułem doktora honoris causa!

Bardzo miło nam poinformować, że wybitny naukowiec, biolog molekularny prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn z Katedry Biologii Molekularnej naszego Wydziału został dwukrotnie uhonorowany tytułem doktora honoris causa. To najwyższe wyróżnienie akademickie przyznał profesorowi, w uznaniu za jego wybitne osiągnięcia naukowe oraz wkład w rozwój nauki, Senat Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Ceremonie nadania tytułu prof. Grzegorzowi Węgrzynowi odbyły się podczas uroczystych posiedzeń Senatów obu Uniwersytetów – 7 czerwca oraz 11 czerwca 2024 roku.

Zapraszamy do lektury szczegółowych relacji zamieszczonych na stronie UG:

Prof. Grzegorz Węgrzyn doktorem honoris causa Uniwersytetu Szczecińskiego

Prof. Grzegorz Węgrzyn doktorem honoris causa po raz drugi!

Data publikacji: czwartek, 13. Czerwiec 2024 - 11:32; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Czerwiec 2024 - 11:33; osoba wprowadzająca: Anna Król