Sukces Pani dr hab. Magdaleny Narajczyk, prof. UG w konkursie "The beauty behind biological sciences" ogłoszonym w ramach 60-lecia FEBS

Zdjęcie wykonane przez Panią dr hab. Magdalenę Narajczyk, prof. UG w Laboratorium Bioobrazowania naszego Wydziału znalazło się wśród najlepszych 10 fotografii spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu. Fotografia przedstawiająca organellum z narządu rozrodczego rurkopława powstała we współpracy z Panem dr Maciejem Mańko z Wydziału Oceanografii i Geografii UG. Uczestnicy tegorocznego 48 kongresu FEBS, odbywającego się w Mediolanie, wyłonią zwycięzcę w trakcie głosowania.

Data publikacji: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 10:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 14. Czerwiec 2024 - 10:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz