Współpraca edukacyjna z II LO w Elblągu

W dniu 19 grudnia na naszym wydziale odbyły się kolejne zajęcia dla uczniów II LO w Elblągu. Wykłady, ćwiczenia audytoryjne i warsztaty przeprowadzili:
Pan prof UG, dr hab. Tadeusz Namiotko (Katedra Genetyki) - Analiza dziedziczenia genów i genotypów w populacjach. Dziedziczenie genów sprzężonych i zasady mapowania genów.
Pani dr Iwona Mruk (Katedra Mikrobiologii) - Molekularna kserokopiarka czyli rzecz o reakcji łańcuchowej polimerazy DNA (PCR)
Panie mgr Agnieszka Kaczmarczyk i mgr Monika Mioduchowska (Katedra Genetyki) - Dzielisz się z nami swoimi owocami -"genetyczna modelka"
Pani mgr Monika Maciąg-Dorszyńska (Katedra Biologii Molekularnej) - Molekularna lupa czyli analiza genetyczna bakterii

Współpraca edukacyjna z II LO w Elblągu