Współpraca Studenckiego Koła Naukowego Botanicznego "Zioło" z Kołem Biologicznym "Hydra"

W ramach projektu "Szata roślinna Nowego Dworu Gdańskiego", w dniu 6 marca studenci z SKNB "Zioło" przeprowadzili kolejne warsztaty z uczniami z Nowego Dworu Gdańskiego. Licealiści uczyli się rozpoznawać gatunki drzew i krzewów oraz zapoznali się z metodyką badań terenowych. Projekt jest realizowany w ramach umowy patronackiej między Wydziałem Biologii UG, a I LO w Nowym Dworze Gdańskim. Celem umowy jest wspólne promowanie nauk biologicznych w skali lokalnej poprzez objęcie przez dwa Studenckie Koła Naukowe, Botaniczne - "Zioło" oraz Fizjologów - "Homunculus" opieki naukowo-dydaktycznej nad uczniami z Koła Biologiczego "Hydra".

Współpraca Studenckiego Koła Naukowego Botanicznego

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: środa, 12. Marzec 2014 - 10:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski