Uroczystość 44 rocznicy powołania Uniwersytetu Gdańskiego

W dniu 20 marca br., w Bibliotece Głównej UG odbyło się doroczne Święto Uniwersytetu Gdańskiego. W uroczystości poprowadzonej przez JM Rektora UG, prof. dra hab. Bernarda Lammka, uczestniczyli studenci i pracownicy uczelni oraz zaproszeni goście. W czasie święta zostały wręczone Nagrody Nauczyciela Roku, Medale Uniwersytetu Gdańskiego oraz odznaczenia państwowe. Miło nam poinformować, że wśród uhonorowanych znaleźli się pracownicy naszego Wydziału:

Wyróżnienie w Konkursie Nauczyciela Roku - Pan prof. UG, dr hab. Andrzej Borman

Złoty Medal za Długoletnią Służbę - Pani Barbara Janas

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę - Pani dr Sylwia Barańska, Pani Małgorzata Turzyńska

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 21. Marzec 2014 - 08:56; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski