Dotacja Urzędu Marszałkowskiego na realizację programu "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu"

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji w 2014 roku.

Miło nam poinformować, że decyzją Komisji Konkursowej zostało przyznane dofinansowanie na realizację programu edukacyjno-prozdrowotnego pt. "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu - podstawy teoretyczne". Celem programu jest wspieranie edukacji uczniów w zakresie neurobiologii i neurofizjologii, rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień biologicznych oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i prospołecznych.

Adresatami programu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego, a jego realizatorami - nauczyciele akademiccy z Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG. Program będzie realizowany w okresie od 02 czerwca do 28 listopada br.

Oferta konkursowa została przygotowana we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: poniedziałek, 19. Maj 2014 - 09:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski