Wyjazdy na praktyki zagraniczne w ramach nowego programu Erasmus+

W nowym programie Erasmus+, podobnie jak w starszej wersji, istnieje możliwość odbycia dwu- lub trzymiesięcznej praktyki zagranicznej przez studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Nowością w programie Erasmus+ jest jest możliwość wyjazdu tegorocznych absolwentów. Wyjazd absolwenta musi się odbyć (rozpocząć i zakończyć) w ciągu jednego roku od ukończenia studiów.

Komplet dokumentów (List intencyjny oraz Formularz Stypendysty) można składać w Biurze Wymiany Zagranicznej Erasmus od 02 czerwca 2014 roku do 15 kwietnia 2015 roku lub do wyczerpania limitu miejsc.

Więcej informacji   http://ug.edu.pl/nauka_i_rozwoj/wspolpraca_miedzynarodowa/erasmus_2014-2020/wyjazdy_studentow_i_absolwentow_na_praktyke

Data publikacji: piątek, 6. Czerwiec 2014 - 12:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski