Programy edukacyjne Wydziału Biologii

Zakończyła się piąta edycja programu "Zaproś naukowca do szkoły" oraz czwarta edycja programu "Poznaj pracę biologa". W bieżącym roku akad. zaprezentowano 104 wykłady oraz przeprowadzono 155 warsztatów. W zajęciach brali udział uczniowie i nauczyciele z 36 szkół z Czerska, Gdańska, Gdyni, Kartuz, Kościerzyny, Kwidzyna, Miechucina, Nowego Dworu Gdańskiego, Słupska, Sopotu, Sztumu, Tczewa i Wejherowa. Wielu wykładom towarzyszyła multimedialna prezentacja, której celem było zapoznanie uczniów ze specyfiką studiowania na naszym Wydziale.

Warsztaty dla uczniów V LO w Gdyni pt. "Co w głowie piszczy - mózg pod lupą i mikroskopem". Zajęcia prowadzi Pani dr Dorota Myślińska z Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka.

fot. Izabela Niezgoda

Data publikacji: poniedziałek, 7. Lipiec 2014 - 12:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Lipiec 2014 - 09:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz